newsletterstatystyki

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Baryczy

Struktura Ośrodka:

• Szkoła Podstawowa Specjalna kl.I-III, I etap edukacyjny
    (klasy dla uczniów niepełnosprawnych w stopniu lekkim oraz klasy dla uczniów  niepełnosprawnych w stopniu umiarkowanym i znacznym)
  • Grupy rewalidacyjne dla uczniów niepełnosprawnych w stopniu głębokim – I etap edukacyjny
  • Szkoła Podstawowa Specjalna kl. IV-VI, II etap edukacyjny
  • Gimnazjum Specjalne kl. I-III, III etap edukacyjny (klasy dla uczniów niepełnosprawnych w stopniu lekkim oraz klasy dla uczniów niepełnosprawnych w stopniu umiarkowanym i znacznym)
  • Szkoła Przysposabiająca do Pracy, dla uczniów niepełnosprawnych w stopniu umiarkowanym i znacznym – IV etap edukacyjny

Obejmujemy opieką dzieci i młodzież z różnymi niepełnosprawnościami, zarówno w sferze intelektualnej jak i ruchowej oraz z dysfunkcjami sprzężonymi.

Nikomu nie odmawiamy pobytu w naszej placówce. Jesteśmy otwarci dla dzieci, rodziców. Chętnie pokażemy nasz Ośrodek tym, którzy mają wątpliwości.

W Ośrodku likwidowane są bariery architektoniczne: przystosowane toalety, barierki, podjazdy dla wózków.

Zapewniamy dowóz dzieci niepełnosprawnych w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim do szkoły, naszymi busami z fachową opieką pedagogiczną.

Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma