Spotkanie z dyrektorem generalnym PFRON'u

W ubiegły wtorek, tj. 4 września nasz Ośrodek odwiedzili przedstawiciele Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - dyrektor generalny Pan Sebastian Szymonik oraz p.o. dyrektora świętokrzyskiego oddziału Pan Andrzej Michalski.

Wizyta stała się doskonałą okazją do przedstawienia ukończonych już projektów, na które PFRON przekazał środki m.in.: łazienek, podjazdów dla wózków, parkingu oraz szkolnych busów, ale także do pochwalenia się naszą bogatą bazą lokalową i dydaktyczną. A ta już wkrótce może poszerzyć się jeszcze bardziej, ponieważ dyrektor naszego Ośrodka Pan Jan Słuszniak zwrócił się z prośbą o przekazanie zestawów komputerowych, niezbędnych w prowadzeniu zajęć edukacyjnych i specjalistycznych. Dyrektor generalny PFRON'u Pan Sebastian Szymonik wyraźnie wsparł także inicjatywę budowy nowego internatu oraz hali sportowej i zapewnił o finansowej pomocy Funduszu. Nie obyło się również bez spotkania z dziećmi i przy okazji obejrzenia naszego nowoczesnego placu zabaw. Podczas wizyty przedstawicielom PFRON'u towarzyszył wicestarosta konecki Pan Andrzej Marek Lenart, a także przewodnicząca Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych i przede wszystkim przyjaciel naszego Ośrodka -  Pani Jadwiga Wcisło.