Trwa turnus rehabilitacyjny w Jarosławcu

Przypomnijmy - 10 maja podopieczni naszego Ośrodka udali się do Jarosławca na dwutygodniowy turnus rehabilitacyjny. Pobyt nad polskim morzem upływa pod znakiem licznych atrakcji i wyśmienitej (na tle pozostałej części kraju) pogody.

Esencją turnusów, z których korzystają nasi wychowankowie są oczywiście zabiegi służące poprawie stanu zdrowia i regeneracji organizmu. Bogata oferta Ośrodka Wczasowo - Kolonijnego "Rafa" zapewnia szereg różnorodnych form terapii m.in.: inhalacje, naświetlania, zajęcia na basenie, masaże, jacuzzi oraz saunę. Jednak oprócz działania dobroczynnych zabiegów leczniczych połączonych z nadmorskim mikroklimatem uczniowie mają także okazję przekonać się o atrakcyjności turystycznej regionu - wyjścia na plaże, widok morza i floty rybackiej, a także zwiedzanie samego Jarosławca, to tylko niektóre punkty napiętego harmonogramu tworzonego i koordynowanego przez opiekunów: Panią Marzenę Wilk i Panią Idę Antosik. Wieczorne dyskoteki, ogniska oraz imprezy integracyjne z młodzieżą z całej Polski są swoistą "wisienką na torcie" po dniu pełnym wrażeń. Nasi podopieczni mogą również korzystać z placu zabaw, billarda, tenisa stołowego, czy też boiska do siatkówki plażowej. Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć wyśmienitej pogody, która miejmy nadzieję dopisze także w drugim tygodniu pobytu!