Spotkanie z Minister Edukacji Narodowej Panią Anną Zalewską

Delegacja uczniów z naszego Ośrodka wraz z dyrektorem Panem Janem Słuszniakiem uczestniczyła w ubiegły poniedziałek w spotkaniu z szefową resortu oświaty.

12 marca Pani Minister gościła w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim na konferencji inaugurującej cykl spotkań regionalnych poświęconych tematyce zdrowotnej w szkołach. Kolejnym zaplanowanym punktem była wizyta w koneckim Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej - Curie i właśnie tam troje naszych uczniów: Tomasz Patynowski, Joanna Wysocka i Klaudia Twardowska wspólnie z dyrektorem spotkali się z Minister Edukacji Narodowej Panią Anną Zalewską. Była to świetna okazja do zaproszenia Pani Minister na uroczystość nadania imienia oraz sztandaru naszemu Ośrodkowi w dniu 15 czerwca 2018 roku. Pani Minister z radością przyjęła nasze zaproszenie i wstępnie zapewniła o swojej obecności!