PGE Skra Bełchatów vs. Cucine Lube Civitanova

Wczoraj na łódzkiej Atlas Arenie nasi uczniowie kolejny raz dopingowali zawodników PGE Skry Bełchatów podczas pierwszego meczu playoff 12 Ligi Mistrzów Siatkarzy.

Warto przypomnieć, że to już drugi rok naszego wiernego kibicowania tej drużynie, począwszy od pamiętnego meczu z tureckim Ziraat Bankasi, na który nasi wychowankowie udali się dzięki pomysłodawcy i organizatorowi pierwszego takiego wyjazdu - dyrektorowi Panu Janowi Słuszniakowi. Piętnastu wychowanków Internatu wraz z wychowawcami: Panem Mirosławem Antosikiem, Panią Moniką Trawińską i Panią Moniką Kowalczyk udali się na wycieczkę do Łodzi, której celem był mecz piłki siatkowej PGE Skry z włoskim zespołem Cucine Lube Civitanova. Mecz dostarczył wielu emocji i silnych wrażeń. Kibicowaliśmy z całego serca!